top of page

68 mm ve 78 mm Avrupa normunda lamine ahşap pencere sistemleri ile doğallığın ve konforun tadını çıkarın. Su bazlı ithal boya sistemleri ve ahşabın nefes alabilir özelliği sayesinde rutubetin, nemin dengelendiği daha iyi hava kalitesi içeren bir yapıda yaşayın. 

Prestijli görüntüsü, yüksek mukavemeti ile hem modern binalar hem klasik binalar için vazgeçilmezdir.  AHS 68 tüm açılımları içeren komple bir sistemdir. Tek bir profil serisi ile bir yapıdaki pencere, kapı, pivot, sürme ve katlanır kapı sistemlerin hepsi çözülebilir.  

Standartta çam ve sapelli olmak üzere iki farklı segmente ağaç sunulmaktadır. Bu ağaçların haricinde projelere özel olarak ithal edilen, birçok ahşap cinsi ile üretim yapılabilmektedir. 

Doğru iklim koşulları için doğru bir ağaç seçmenize teknik ekibimiz yardım edecektir. Bu sayede çok daha uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz ürünlere sahip olursunuz. 

68_mm_Ahşappen_kesit_resmi.jpg

68 mm Avrupa Normunda Ahşap Pencere Sistemi

 • 68 & 78 mm 3 kat D4 normunda tutkalla birleştirilmiş lamine profil yapısı

 • 30 mm kalınlığa kadar uyumlu cam kanalı

 • Monoblok çerçevelenmiş cam çıtası 

 • Alüminyum damlalık sistemi

 • Eurogroove Avrupa normuna uygun aksesuar kanalı

 • Schlegel Aqua stop teflon çift conta sistemi

 • 32 - 41 Db ses yalıtım değeri (38 Db cam ile 37.7Db)

 • 1.1 Ug Low-e cam ile 1.4 Uw ısı yalıtım değeri

AHS 68

Genel bilgi
Ağaç seçenekleri
ağaç seçenekleri 1.JPG

Opsiyonel Ağaç Seçenekleri 

Thermo teknolojisinden faydalanmayı seviyoruz. Ama bunu doğru ağaç ile yapmak her zaman bizim için önemli. Yumuşak dokulu ağaçlarda kullanılmasını ve tüm selüloz liflerinin kırılmasını doğal ve uzun ömürlü bulmuyoruz. Bu sebeple, Thermo İroko ve Thermo Frake gibi bu işleme dayanıklı ağaçlarda seçenek olarak sunuyoruz.

Bunun haricinde mimarların ve son kullanıcının istediği görüntü ve kalite ile orantılı olarak bir çok egzotik ağaç seçeneği sunabiliyoruz. Meşe, Sedir ve Afromozya gibi çok uzun ömürlü ve görsel kalitesi çok yüksek ürünler ile mükemmel sonuçlara hazır olun. 

ağaç seçenekleri 2.JPG

Ağaç Seçenekleri 

Müşterilerimize gidecek her ürün bizim için önemlidir. İyi bir ürün için iyi hammadde gerekir. Bu yüzden temin ettiğimiz ahşap malzemede her zaman en üst kaliteyi ararız. Her projemiz için en uygun olan ağacı yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerden araştırırız.

 
Nem oranı, doku düzgünlüğü, sınıfı, kesim kalitesi, renklilik gibi bir çok kriter göz önünde bulundurularak ürün temini yapılır. Bu kaliteyi yakalayabilmek için 20 yılı aşkın süredir değiştirmediğimiz danışmanlarımızdan yardım alırız. 


Müşterilerimize her zaman en iyi olanı sunarız. Fabrikamıza giren her ahşap, extra kalite sınıfındadır. Aynı zamanda doğaya saygımız gereği PEFC sertifikalı ürünleri tercih ederiz. Bizim için doğanın sürdürülebilir olması da en az ürünümüzün kalitesi kadar önemlidir. Üretim hattımızda standart olarak Amerikan Sarı Çam ve Maun Sapelli ürünleri sunulmaktadır. Ama müşterilerimizi hiçbir zaman sınırlamayız bir çok farklı seçenek sunarız.  

Kol ve aksesuar
gizli mentese2.JPG

Görünür menteşe

gizli menteşe.png

Bazen gözlerden uzak olmak en iyisidir

150 kg taşıma

kapasitesi

115° açılım

* özel menteşe ile

200 kg taşıma kapasitesi

gizli mentese.JPG

Gizli menteşe

Opsiyonel Aksesuarlar

Onlar ilk bakışta belki küçük parçalar olarak görünebilir ama çok işe yarıyorlar. Bir çok değişik ihtiyaç için farklı 

aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. 

aksesuar.JPG

 

Kanat Kilidi


Çocuk güvenliği içinde tercih edilen bu ürün sayesinde, anahtarı olmayan kişilerin isteğiniz dışında pencereyi açmasını engelleyebilirsiniz.
 

 

 

 

Açı Sınırlayıcı


Açılan pencere kanadının belirli bir açıda durması için kullanılır. Pencerenin önünde çarpmasını istemediğiniz bir şey olduğunda iyi bir seçenektir. 
 

Kanat Tutucu


Balkona çıktınız, kanadın açık kalmasını istemiyorsunuz veya siz dönene kadar haşereleri evinizden uzak tutmak istiyorsunuz. Bu pratik aksesuar kapınızı veya pencerenizi kilitlemeden kanadını kapalı tutar.  

aksesuar2.JPG

 

90 Derece Kanat Sınırlayıcı


Pencerenin veya kapının, duvarın ortasında kullanıldığı durumlarda tercih edilir. Kanadın maksimum 90 derece açılmasını sağlar. Kanadın daha fazla açılıp vurmasını engeller.


 

Vasistas Sınırlayıcı


Standart vasistas düşme ölçüsünün fazla geldiği durumlarda kullanılır. Çok az hava debisinin istendiği durumlarda kullanımı oldukça pratik bir aksesuardır. 2 konum seçeneği ile size ince ayar seçeneği sunar. 


 

Silme Modlu Vasistas Makası


Kolaylıkla açılabilen silme modlu vasistas makası, sadece vasistas düşen pencerelerde camı zahmetsizce silmenizi sağlar.   

motorlu kitleme.JPG
motorlu açılım 2.JPG
motorlu kitleme3.JPG

Kol ve Aksesuar

 

Bir pencere ve kapı için en önemli elementlerden birisi hiç tartışmasız ki aksesuardır. Bu sebeple ürünlerimizin hepsinde dünya lideri Maco, GU, VBH, Sigenia gibi markalar ile çalışıyoruz. Tüm sistemlerin en üst segmenti ile üretim yapıyoruz. 

Bir çok firmanın opsiyonel olarak sunduğu kanat kaldırma, hatalı çift açılım emniyeti, mantar başlı ve bilyalı pim sistemi ve gizli menteşe sistemini biz standart olarak tüm ürünlerimizde kullanıyoruz.  Böylece kullanım konforunun çok üst düzeyde yaşandığı çok estetik bir ürün elde ediyoruz. 

Opsiyonel olarak hırsız güvenliği RC2 normuna kadar güvenlik sınıfında ürün sunabiliyoruz. Standart ürünlerimizde ise bir çok noktada kullandığımız mantar başlı pim ile RC1 sınıfı ürünü müşterilerimize sunuyoruz. 

Motorlu Açılım

Otomatik havalandırma, taze hava kontrolü gibi otomasyon gerektiren işlemler ve ulaşamadığınız noktalarda en iyi çözüm, motorlu

kanat açılım sistemleridir. KNX vb otomasyon sistemlerine bağlanabilir, butonla veya kendi programları ile telefonunuzdan dahi kontrol edilebilir. 

Telefonunuz ile hükmedin !

Cam

 

Bir pencere veya kapı için en önemli birleşenlerden birisi hiç şüphesiz ki camdır. Günümüzde başlı başına önemli bir sektör haline gelen cam endüstrisi, son kullanıcı ve mimarlar için bir çok seçenek sunar hale geldi. 

Günümüzün en önemli gündemlerinden biri iklim değişikliği, bununla doğru orantılı olarak artık yaşadığımız mekanlara yeni bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz. Maksimum ısıl, görsel ve akustik verim arayışı içerisindeyiz. 

AHS 68 serisinde 28 mm' e kadar, iç contayı kaldırarak 30 mm' e kadar cam kalınlığında ürün kullanabilmekteyiz. Ürünlerimizde sektör lideri ŞİŞECAM ve GUARDİAN ürünleri kullanılmaktadır. 

Bu sebeple bir çok soruna çözüm olacak, çok sayıda cam sistemi sunulmakta ;

ISIL KONFOR KAPLAMALI CAM : Yüksek ısı izolasyonu, Solar kontrol -  Low E       

                                                                                                                                   

 • Tek bir kaplama ile güneş kontrolü ve ısı yalıtımını bir arada sağlar.

 • Isıtma ve soğutma giderlerini azaltır.

 • Farklı performans seçenekleri ile projelerin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunar.

 • Mimari trendler doğrultusunda binalarda cam yüzeylerinin genişlemesi ve cam kalınlıklarının artması ile doğan emniyet ihtiyacını karşılar. Cam kırıldığı zaman keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır.

 • Cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları geciktirir.

 • Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın sıcak olmasını önler.

Şişecam ürün kodlarına göre kaplamalı cam çeşitleri ; 6 mm ve 8 mm kalınlık olarak sunulur. Plaka ebatları 3210x2140 , 3120x6000 mm.

Nötral 60/28; yüksek ışık geçirgenliği ve maksimum güneş kontrolünün yanı sıra düşük yansıtma ve nötral etkinin ön plana çıktığı karma kullanımlı projeler ile rezidans, okul, hastane, manzaralı konut ve otel gibi projelere çözüm sunarken, güneş ısısı girişini sıradan çift cama göre daha fazla sınırlayarak yazın soğutma yüklerini azaltır.

Nötral 70/37; ısı ve güneş kontrolünün yanı sıra maksimum şeffaflığın ve düşük yansıtmanın ön plana çıktığı rezidans, villa ve mağaza vitrin camları gibi projelerde tercih edilir.

Nötral 58/32; etkin ısı ve güneş kontrolü ihtiyacı bulunan rezidans, ofis, hastane gibi projelerde kullanılır.

Nötral 51/28; optimum gün ışığı ve maksimum güneş kontrolünün yanı sıra cephede yeşilimsi renk etkisi istenen ofis, hastane, otel gibi projelerde tercih edilir.

Nötral 50/27; optimum gün ışığı ve maksimum güneş kontrolünün yanı sıra cephede mavimsi renk etkisi talep edilen ofis, hastane, otel gibi projelerde tercih edilir.

Nötral 62/44; yüksek ışık geçirgenliği, ısı yalıtımı ve güneş kontrolü talep edilen rezidans ve okul projelerinde kullanılır​.

Nötral 50/33; optimum ışık geçirgenliği, ısı yalıtımı ve etkin güneş kontrolü tercih edilen LEED ve BREEAM gibi yeşil bina sertifikalı ofis, otel, hastane gibi projelere çözüm sunar.

Nötral 41/27; kontrollü gün ışığı ve daha etkin güneş kontrolünün ön plana çıktığı sıcak iklim bölgeleri ve çatı ışıklıklarında tercih edilir.​

Derin Mavi 40/28; kontrollü gün ışığı, daha etkin güneş kontrolü ve cephede mavi renk etkisi talep edilen projelere ve çatı ışıklıklarına ideal çözüm sunar.

Modern Şehir
Cam, Windows
Cam Bölmeler
ısıcam.JPG

LAMİNE CAM : Hırsız güvenliği ve insan güvenliği                                                                                                                          

 

 

Cam kırılgan bir malzemedir ve standart düz camın darbelere dayanımı düşüktür. Cam kalınlığının artırılması ile camın darbelere karşı dayanımı artmakta, ancak cam kırılmasından kaynaklanan yaralanma riskleri giderilememektedir. Lamine Cam emniyet ve güvenlik camıdır. Cam kırılmasından kaynaklanan riskleri, kırılma halinde parçaları yerinde tutarak en aza indirger.

 •  İnsanların cama çarpması sonucu oluşan kazalarda yaralanma riskini en aza indirger.

 •  Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı güvenlik sağlar. Taş ve sopa gibi araçlarla yapılan saldırı ve hırsızlık girişimlerinde, içeri girişleri       geciktirir/önler.

 •  Ses yalıtımına katkı sağlar.

 •  Eşyaların ve kumaşların renklerinin solma nedeni olan ultraviyole (UV) ışınlarının geçişini %97-99 oranında engeller.

 •  Isıcam ünitelerinde de kullanılarak emniyet ve güvenliğin yanı sıra ısı yalıtımı da sağlanır.

 •  Low-E kaplamalı lamine camlar ile etkin ısı kontrolü sağlanır.

 •  Geçirgen bir ürün olarak korkuluklarda kullanılır. 

LAMİNE CAM.png
LAMİNE CAM 2.jpg
LAMİNE 3.jpg
LAMİNE 4.jpg
lamine cam 4.JPG

AKUSTİK LAMİNE CAM : İnsan Güvenliği ve Üstün Ses Yalıtımı       

                                                                                              

Akustik Lamine Cam gürültü kontrol camıdır. Gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses yalıtımı sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda Lamine Cam ürününün güvenlik özelliğine de sahiptir. İki cam arasına konulan özel ses odacıklı laminasyon ürünleri ile etkin ses yalıtımı sağlamak üzere geliştirilmiştir. 

 •  Araç trafiğinin, uçak, tren gürültüsünün ve ana cadde, otoyol kenarında, araç ve korna gürültüsünün yoğun olduğu her yerde,

 •  Yüksek müzik ortamının bulunduğu etkinlikler, konser alanlarında,

 •  Toplantı odalarında,

 •  Çeviri kabinlerinde, sosyal ağ çekimi kabinlerinde, 

 •  Ofis bölmelerinde ve ofis binaları cephelerinde, 

 •  Fabrikalarda ve özel konutlarda tercih edilir. 

Faydaları ;

 •  Dışarıdaki gürültü düzeyi, normal sakin bir ortam düzeyine indirilerek bireylerin yaşam kalitesi artırılır.

 •  Gürültünün insan sağlığına olan zararlı etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunur.

 •  İnsanların cama çarpması sonucu oluşan kazalarda yaralanma riskini en aza indirger.

 •  Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı güvenlik sağlar. Taş ve sopa gibi araçlarla yapılan saldırı ve hırsızlık girişimlerinde, içeri girişleri önler/geciktirir.

 •  Eşyaların ve kumaşların renklerinin solma nedeni olan ultraviyole (UV) ışınlarının geçişini %97-99 oranında engeller.

 •  Isıcam ünitelerinde de kullanılarak emniyet, güvenlik ve gürültü kontrolünün yanı sıra ısı yalıtımı da sağlanır.

 •  Low-E kaplamalı akustik lamine camlar ile etkin ısı kontrolü sağlanır.

AKUSTİK CAM1.jpg
AKUSTİK CAM 3.jpg
Sound-absorbing-glass.jpg
ba37a78148bf646d7bab34adfab9b32f.jpg

ULTRA CLEAR CAM : Görsel kalite    

                                                                                              

Ultra Clear camlar yüksek ışık geçirgenliği ve berraklığı ile; mağaza vitrinlerinde, müzelerde sergileme ünitelerinde, atrium ve merdiven korkuluklarında, pencere ve kapı camlarında, ara bölme duvarlarında, mobilya (masa, sehpa ve raf) camlarında, güneş panellerinde tercih edilmektedir. Camın içerisindeki düşük demir değeri sayesinde daha renksiz bir cam elde edilmektedir. Böylece içten bakışta dışarıdaki nesnelerin rengi doğal rengine çok daha yakın görünür. 

 •  Yüksek ışık geçirgenliğine ve berraklığa sahiptir.

 •  Şeffaflığı sayesinde, arkasında sergilenen objeleri gerçek renklerinde ve parlaklıklarında gösterir.

 •  Cam yokmuş hissi veren berraklığı ile mağaza vitrinlerinde, müze sergileme ünitelerinde, bina atriumlarında, merdiven korkuluklarında, cam kapılarda, bölme duvarı olarak mobilyalarda, aynalarda, duş kabinlerinde, cam asansörlerde eşsiz güzellik ve performans sunar.

 •  Kesitinden bakıldığında normal camın yeşilimtırak rengi tamamen kaybolmaktadır.

 • %91 ışık geçirgenliği sağlar.

 • Şişecam Ultra Clear Düzcam ürününe ikincil işlemler uygulanarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye boyalı cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna ve boyalı cam üretilebilmektedir.

 • Kış aylarında güneşten gelen enerjiden maksimum faydalanma sağlayarak pasif güneş enerjisi kazanımı sağlar.

Sisecam-Ultra-Clear-Duzcam-Ofis-Alani (C
ultra clear.JPG
Sisecam-Ultra-Clear-Duzcam-Vitrin (Custo
ultra clear 2.jpg

TEMPERLİ CAM - İnsan güvenliği ve Statik direnç      

                                                                                              

 

Mimari trendler doğrultusunda binalarda cam yüzeylerinin genişlemesi ve cam kalınlıklarının artması ile doğan emniyet ihtiyacını karşılar. Cam kırıldığı zaman keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Temperlenmiş ısı kontrol camı, tempersiz bir cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Bu sebeple büyük cam ölçülerinde hem güvenlik, hem de statik yeterlilik anlamında kullanılması gerekir. 

Camın kırılması durumunda cam parçaları normal boyutlardan çok daha küçük boyutlara ayrılır ve keskinliği daha azdır. Bu sebeple yaralanma oranını da düşürür.

 • Rezidans, ofis, otel, alışveriş merkezi, havalimanı, ticari binalar, çatı ışıklıkları ve kış bahçeleri gibi mekânlarda tercih edilen temperlenebilir camlar kullanıcılara konforlu yaşam alanları sağlar; temperlenebilme özelliği ile emniyet ihtiyacını karşılar. Bir çok cam çeşidine uygulanabilir.  Isıl kaplamalı camlar ile birilikte kullanıldığında hem emniyet hem ısıl konfor sağlar. 

temper cam 3.jpg
temper cam1.jpg
temper cam 4.jpg
temper cam 2.png

REFLEKTE CAMLAR - Görünürlüğü azaltmak ve ısı kontrolü   

                                                                                              

Tentesol reflekte camlar, ticari binaların giydirme cephe ve/veya pencerelerinde, balkon camlamalarında; iç mimaride ara bölme duvarları veya dekoratif uygulamalarda çözümler sunar.​

 • Bina içine güneş ısısı girişini sınırlar, güneşin aşırı parlaklığını denetler, rahat bir çalışma ve yaşam ortamı sunar.

 • Klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini azaltarak, soğutma giderlerinden tasarruf sağlar.

 • Işığın kuvvetli olduğu yönden bakıldığında ayna etkisi yaratır. Örneğin gündüz saatlerinde içten dışa, gece ise tam tersine dıştan içe tek yönlü görüntü sağlar.

 • Giydirme cepheli binalarda reflektif özelliği yardımıyla kolon, kiriş, parapet duvarı, asma tavan ve tesisat boşlukları gibi yapı unsurlarını gizleyerek görüntü bütünlüğü sağlar. 

 • Kaplamalı yüzeyi içe (2.yüzey) gelecek şekilde kullanıldığında renk, dışa (1.yüzey) gelecek şekilde kullanıldığında ise yansıma ön plana çıkmaktadır.

 • Temperleme, kısmi temperleme, bombeleme, emaye baskı ve lamine yapılabilir.

tentesol2.png
tentesol 1.jpg
tentesol3.jpg
tentesol4.jpg

ANTİ REFLEKTE CAMLAR - Muhteşem görünürlük  

                                                                                              

Düşük demirli veya düz cam üzerine ışık yansımasını yok edecek özel bir kaplama uygulanması ile üretilir. Işık yansıması olmadığından cam yokmuş gibi görünüm verir. Antireflekte cam, aslında farkında olmadan günlük yaşamımızda birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Örneğin; optik cam yüzeylerinde, saatlerde, araba camlarında, cep telefonlarında, makine objektiflerinde sıklıkla kaplı olan ve karşımıza çıkan bir üründür.

 

Yansımaları azaltmak amacı ile kaplama içeren bir çözümdür. Cam yüzeyine yaklaşan ışık havada yol alırken, camın içinden geçerek havada ilerleyişini sürdürür. Aynı anda da camın her iki yüzeyine yansır. İşte birçok sıradan yansıtıcı cam unsura baktığımızda, kendimizi göremeyişimizin sebebi budur. Düz camda %8 oranında görünen bu durum, anti-reflekte kaplı camlarda görülmez. Kısacası anti-reflekte cam, parlamaları ve istenmeyen ayna görünümlerini cam üzerinde yok etmektedir.

anti refle 5.jpg
anti refle 1.JPG
tentesol3.jpg

JALUZİ CAM ve CAM ARASI PERDE

                                                                                              

Jaluzi perde sistemi yerleştirilmiş, ısıcama verilen isimdir. Genellikle görsel kontrol amaçlı kullanılan bu camlar, istenirse manuel istenirse motorlu olarak üretilebilmektedir.  Cam arası perdede iki cam arasına yerleştirilmiş fiber örme perde sistemlerine verilen isimdir. Jaluzi sistemleri gibi 

perdeler de görsel kontrol amaçlı olarak kullanılırlar. Perde montajı yapılacak yer olmaması durumunda veya perdenin kirlenmesinin istenmediği durumlarda iyi bir çözümdür. 

jaluzicam.jpeg
jaluzi cam 5.jpg
cam%20aras%C4%B1%20perde_edited.jpg
Cam seçenekleri

AHS 68 . Pencere​

Geniş ürün yelpazesi , ahşabın sıcaklığı, konforlu kullanım. Hepsi bir üründe.

AHS 68 ahşap pencere sistemi her türlü şekilde ürün üretilebilmesine olanak sağlar. CNC işlem alt yapımız ile kemerli, üçgen formlu, açılı dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü ürün üretilebilir. 28 mm toplam cam kalınlığı olmak üzere tüm cam sistemlerine uyumludur. Çift contalı yapısı ile yüksek izolasyon değerine sahiptir.

Opsiyonel 3. conta ile fırtına dayanımlı ürün elde edilebilir. Contalarımızda teflon kaplı EPDM köpük

içeren özel bir conta kullanırız, böylece çok uzun zaman güneş ışığından ve ortam koşullarından

etkilenmeden hizmet eder.

Özel yapışkanlı bant ile yaptığımız ince gerçek ahşap karolaj sistemlerimiz ile çok estetik görüntüler

elde etmek mümkündür.

conta.jpg
2013-05-17 15.00.56.jpg
IMG_0830.JPG

Kanıtlanmış performans

Ürünlerimiz sadece CNC makineler ile üretilebilen Plugtech ahşap geçme sistemi

sayesinde, çok sağlam bir köşe birleşim sistemine sahiptir. Binde bir hassasiyete sahip CNC işleme merkezimiz ile ürünler hassasiyet ile işlenir ve her zaman üstün kalitede olması gözetilir. Ürünlerimiz EN1026, EN 1027 , EN12211 ve EN 14069 normlarına göre bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilmiştir. 

900 x 1700 mm ürünümüzün test verileri ;

Hava geçirgenlik - Sınıf 4  (±600 Pa)

Su sızdırmazlık - Sınıf 9A (±600 Pa)

Rüzgar yüküne dayanım - Sınıf C3  (±1200 Pa, L/300 kriteri için)

Statik burulma - Sınıf 4 ( 350 N )

Akustik performans - EN ISO 7171-1 Rw (C; Ctr ) - 37,7 (-2,1 ; -4,3 ) dB

( 6 x 16 x 4.4 Lamine ısıcam ile) 

Isıl iletim katsayısı - Uw = 1.43 W/m² K

900 x 2300 Ölçüsüne kadar olan ürünler fabrika garantisi altında üretilmektedir. 1200 x 3200 boyutuna kadar özel üretim ürünler üretilebilmektedir. 200 Kg a kadar yük taşınabilmektedir. 

20180508_123159.jpg
AHS 68. Pencere

AHS 68 . Kapı

İnceltilmiş alüminyum eşik sistemi ile AHS 68 Balkon kapısı sistemi

Dışarıya çıkmak için sıklıkla tercih edilen kapı sistemleri standart olarak iç kol sistemi ile gelir. İstenir ise dışarıdan da giriş yapılabilecek 

kol eklenebilir. 3.2 cm yüksekliğindeki düşük eşik sistemi ile konforlu bir kullanım sağlar ama aynı zamanda sağlamdır.  AHS 68 sistem profilleri ile üretildiği için sistemin tüm özelliklerine sahiptir. 

AHS 68 . Kapı