top of page

WAS şirketi 2015 yılında bir fikir olarak doğdu. Yük. Mim. Güney Akgül ve Müh. Gökalp Çayhan tarafından gerçekleştirilen bu ortaklığın ana fikri; özel projelerde çelik, ahşap ve alüminyum malzemeleri bir bütün olarak görebilecek, tasarım ve uygulama olarak bir yapı altında çözüm sunabilecek bir şirket yaratmaktı. 

Kendi şirketlerinde kazandıkları 30 yılı aşkın tecrübelerini iki ortak olarak aynı çatı altında 2018 yılında birleştirdiler. 

Güney Akgül Ahşappen firmasındaki ahşap tecrübesini, Gökalp Çayhan ise MBG Alüminyum firmasındaki Alüminyum tecrübesini, 2018 yılında bir İtalyan dizayn klasiği olan SECCO çelik pencere ve kapı ürünlerinin temsilciliğini alarak çelik üründe birleştirdi. 

İthalat yaparak işe başlayan firmamız, 2018 yılında İtalya'dan yaptığı ful otomatik makine yatırımı ve Almanya'dan yaptığı otomasyon yazılımı sistemlerini, Avrupa normunda üretim kalitesini gözeterek ülke içine taşımıştır. 

30 yıldır kaliteden ve estetikten hiçbir zaman ödün vermeden çalışmış olan ortaklar kazandıkları engin tecrübe ve müşteri birikimini bu şirkette daha da ileriye taşımak gayesindedir. Ana amacımız Avrupa, Amerika ve diğer ülkere ihracat yapabilen bir kuruluş haline gelmektir. Bu vizyon ile geleceğe bakıyor ve yatırımlarımızı planlıyoruz. 

Takım çalışması
secco2.jpg
bottom of page